Wqrwiacze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Poradnik Nowych klas itp.

5 posters

Go down

Poradnik Nowych klas itp. Empty Poradnik Nowych klas itp.

Pisanie  Kabero Sro Mar 27, 2013 2:05 am

Dużo zmian zaszło od ostatniej gry więc spora część w tym ja zapewne nie wie o co do końca biega. Jeżeli ktoś już posiada wiedzę na ten temat mógłby się nią podzielic tutaj. Ja tylko robie maly wstep ze z ponad 30 klas na 85 robimy profesje na jedna z 8.
Tutaj jest przyklad wszystkich klas typu tank. http://www.lineage2.com/en/game/classes/knight.php
Kazdy typ konczy tak samo jedyna roznica to skille pasywne rasowe i aktywne w wypadku niektorym. Zrobili tak ze wzgledu na balans prawdopodobnie.

Po 85 lvl tracimy wszystkie skille ktore nabilismy wczesniej i sa one zastepowane nowymi skillami z ostatecznej klasy. Troche one nie pasuja do dynamiki l2(niektore mam na mysli) bo sa to jakies odskoki itp, kopniaki(lol), oslepiajace chmury, ze klikasz gdzie ma poleciec dym itp.


Ostatnio zmieniony przez Kabero dnia Sro Mar 27, 2013 2:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Kabero
Kabero


Powrót do góry Go down

Poradnik Nowych klas itp. Empty Re: Poradnik Nowych klas itp.

Pisanie  WrednaDziwa Sro Mar 27, 2013 2:07 am

Zajebiscie jutro po praqcy u kobity pocztyam.
WrednaDziwa
WrednaDziwa


Powrót do góry Go down

Poradnik Nowych klas itp. Empty Re: Poradnik Nowych klas itp.

Pisanie  Ch3rnobylChild Sro Mar 27, 2013 11:47 am

Jakie to kurwa głupie... jebane lenistwo... czyli w sumie całe l2 poszło się jebać... bo w l2 zamiast, jak w innych mmo, różnych drzewek rozwoju były różne rasy i każdy np. łucznik w zalezności od rasy był indywidualną jednostką. Jesli dobrze rozumiem na 85 wyjebali to wszystko wpizdu i teraz jest 8 klas... każdy łucznik taki sam bez możliwości jakiejkolwiek ingerencji w skille... Kurwa głupota...
Ch3rnobylChild
Ch3rnobylChild
Sotto Capo/Consigliere


Powrót do góry Go down

Poradnik Nowych klas itp. Empty Re: Poradnik Nowych klas itp.

Pisanie  AcidRaver Sro Mar 27, 2013 12:06 pm

myśle ze l2 już podziękujemy Razz
AcidRaver
AcidRaver


Powrót do góry Go down

Poradnik Nowych klas itp. Empty Re: Poradnik Nowych klas itp.

Pisanie  Kabero Sro Mar 27, 2013 2:01 pm

Nie wiem o co wam chodzi, kazda klasa teraz moze sie siekac lacznie ztymi buffujacym(normalne skille do siekania typu jakis slash dla propheta + skille do duali). Ja osobiscie do tego optymistycznie podchodze bo tak naprawde roznice miedzy kazda klasa th a aw np byly nieznaczace poza dwoma trzema skillami, a teraz roznice sa miedzy rasami, kazda ma bodajze 1 aktywny skill i jakies pasywy z czego ten aktywny jest najbardziej znaczacy np dla dark elfa dostajemy zdjecie debuffow i 5 sek nie mozna nas ztargetowac.
Kabero
Kabero


Powrót do góry Go down

Poradnik Nowych klas itp. Empty Re: Poradnik Nowych klas itp.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach