Wqrwiacze
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

INFO OD DIABLOSA

4 posters

Go down

INFO OD DIABLOSA Empty INFO OD DIABLOSA

Pisanie  WrednaDziwa Sob Kwi 06, 2013 3:40 pm

INFO OD DIABLOSA
chyba ma facet racje.

tam widzialem ze pisaliscie cos o godzie, gralem na godzie i na nim zakonczylem grac, gra po 85 zupelnie traci sens i klimat, niedosc ze balans zjebany to farmic trza tyle ze mozna sie pociachac a nikt przed 99 lvlem nie bedzie ryzykowac pvp by stracic !% ktory farmil 2dni a od 99 nie tracisz lvla .... jesli juz czegos szukacie tohttp://l2nostalgia.com/forumpvp/ Poleć znajomym ..... serw bedzie wstawac na czystych plikach celesa i ida spoko klany a c5 ma to do siebie ze nie bylo potrzeby tam robienia CP bo mozna bylo isc w katy czy mniejszym pt do it lub foga
14:37:31
god fajny do 85 latwo o sprzet s/r low grade ale po 85 katorga na maxa...
14:37:51
spadam z kompa pozdro
WrednaDziwa
WrednaDziwa


Powrót do góry Go down

INFO OD DIABLOSA Empty Re: INFO OD DIABLOSA

Pisanie  korinoo Sob Kwi 06, 2013 6:42 pm

Ja choć mówiłem że nie będę grać to z ciekawości ściągnąłem klienta z tego pl offa i... nie podoba mi się. Jakieś takie to wszystko przegięte, pojedyncze bufy dające pierdyliard statów. Wlazłem do jakiejś instancji czy dungeona z jakimś randomem i się chujstwo zbugowało i nie można było skończyć. Przez chwilę czytając wasze rozmowy myślałem, że może zagram, ale za dużo jest nowych rzeczy które trzeba by ogarnąć praktycznie od razu żeby później nie być w ciemnej dupie bo "nie wiedziałem że jest coś takiego"
korinoo
korinoo


Powrót do góry Go down

INFO OD DIABLOSA Empty Re: INFO OD DIABLOSA

Pisanie  Jayana Sob Kwi 06, 2013 9:53 pm

WrednaDziwa napisał:INFO OD DIABLOSA
chyba ma facet racje.

tam widzialem ze pisaliscie cos o godzie, gralem na godzie i na nim zakonczylem grac, gra po 85 zupelnie traci sens i klimat, niedosc ze balans zjebany to farmic trza tyle ze mozna sie pociachac a nikt przed 99 lvlem nie bedzie ryzykowac pvp by stracic !% ktory farmil 2dni a od 99 nie tracisz lvla .... jesli juz czegos szukacie tohttp://l2nostalgia.com/forumpvp/ Poleć znajomym ..... serw bedzie wstawac na czystych plikach celesa i ida spoko klany a c5 ma to do siebie ze nie bylo potrzeby tam robienia CP bo mozna bylo isc w katy czy mniejszym pt do it lub foga
14:37:31
god fajny do 85 latwo o sprzet s/r low grade ale po 85 katorga na maxa...
14:37:51
spadam z kompa pozdro

Już raz jakiś niby remake Azure wstawał. c5 na ratach x7. Po wbiciu 35 lvl quit.
Nie wiem jak was ale mnie gra na c5 już nie rajcuje. Wszystko było tyle razy klepane że aż do przesytu. Varka Fog Kata It i tak w koło.
W GOD przynajmniej coś nowego. Jeżeli po 85 quitne to przynajmniej stracę mniej czasu na wbicie tego lvla niż na x7 c5 80 lvla.
Lepiej spróbować czegoś nowego niż zatrzymać się w rozwoju od 4 lat i katować w kolo hard c5.

Jayana


Powrót do góry Go down

INFO OD DIABLOSA Empty Re: INFO OD DIABLOSA

Pisanie  Jayana Sob Kwi 06, 2013 10:07 pm


Jayana


Powrót do góry Go down

INFO OD DIABLOSA Empty Re: INFO OD DIABLOSA

Pisanie  simpelek Nie Kwi 07, 2013 12:32 am

Kto chce zagrać, ten zagra. Gra wg mnie przynosi tyle samo frajdy co na c5 a nawet i więcej, ze względu na to, że po 85 jest mniej miejscówek do farmy, a więcej do pvp. Expi się szybko, o dropy łatwo, a na pvp traci się 1/20 tego co wbija się po 85 w dzień.

Co do buffów, w końcu nie masz 9io osobowego pt, tylko 7mio. w poprzednich kronikach 3 miejsca zajmowali bd + sws + wc, teraz jest jedna klasa, na jedno wychodzi, możesz farmić w mniejszej grupie, bez czekania na właściwe osoby do pt.
simpelek
simpelek


Powrót do góry Go down

INFO OD DIABLOSA Empty Re: INFO OD DIABLOSA

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach